Evinize Gelen En Sağlıklı Bilgiler!

Çin’de Sağlık ve Cinsel Performans İçin İnsan Bebeği Çorbası!

Çin’de yaşayan bazı insanların bebek yediği biliyor. E-mail yoluyla internet aleminde dolaşan bu haber karşısında dünya şokta! Biz de öyle!

The Seoul Times tarafından alınan bir e-mail insan tüketimi için ceninden ve fetüsten yapılan çorbaya ait canlı ve korkunç fotoğrafları doğruluyor. Dehşet verici!

Raporun devamında, Guangdong eyaletinin güney bölgesi mercek altına alınıyor. Çinliler, özellikle sağlıklı olmak, güç kazanmak ve cinsel performanslarını arttırmak için otlu bebek çorbası içmekten zevk alıyor.

Bu çorbanın fiyatı ise yaklaşık olarak 15.000 TL.

Fabrika müdürü ile yapılan bir röportajda sürekli bir müşteri olduğunu söyleyen adam, çorbanın etkilerini doğruladı.

Pahalı şifalı otların da eklenmesiyle birlikte bebek ve tavuk eti sekiz saat kaynamaya bırakılıyor.

Yanındaki ikinci eşini göstererek, 19 yaşında olduğunu söyleyen adam. Kendisinin 62 yaşında olduğunu söyleyerek her gün seks yaptıklarını ifade etti.

Birkaç hafta beklemenin ardından restorana alınan muhabir, restoran müdürü tarafından kaburga çorbasının (yerel olarak bilinen adıyla bebek çorbası) hazır olduğunu söyledi.

Çin’de kaynaması için için suya atılan bir insan bebeği.

Bu sefer, iki kız çocuğuna sahip olan bir çift, yine bir kız doğacağını öğrendiklerinde bebeği aldırmaya karar verdiler. Bu sırada bebek beş aylık olmuştu bile.

Doğuma yakın olan ve doğal sebeplerden ölen bebekler 2.000 Çin Parası değerinde. Aldırılan bebekler ise birkaç yüz Çin Parası ediyor.

Ölü bebeklerini satmak istemeyen çiftlerin, plasentaları da birkaç yüzlük karşılığında kabul ediliyor.

Yerel bir muhabire göre bu sorun, Çin’in sağlık konusunun üzerine çok fazla düşmesinin ya da Çin’de uygulanan tek çocuklu aile politikasının geri tepmesinden kaynaklanıyor.

Çin’in büyük bir çoğunluğunun erkek bebeği tercih etmesi ve fakir ailelerin kız bebeklerini satmasından dolayı korkunç suçların artış gösterdiği görülüyor.

Ölü bebekler, Tayvan’da ızgara yapılmak için 70 Amerikan doları karşılığında satın alınabiliyor. İnanılır gibi değil!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.